#VADOVOIŠŠŪKIAI: LINA SITKEVIČĖ

2019 m. lapkričio 18 d.

LINA SITKEVIČĖ | 9/500 | yra SWEDBANK produktų vadovė – sąskaitos privatiems asmenims ir terminuoti indėliai, Mokėjimo produktų Baltijos šalyse departamentas.

IŠŠŪKIS: Kaip įkvėpti komandą? Kaip padaryti, kad nebūtų primestų dalykų, kad kiekvienas jaustųsi gerai?

SPRENDIMAS: Visada leidžiu išsisakyti, kalbam atvirai, stengiuosi paaiškinti, suprasti ir svarbiausia PAŽINTI žmones ir rasti tinkamą priėjimą prie jų. Projektinėje grupėje darome trumpus iki 30 min. ‘follow up’ susitikimus kartą į savaitę, o po jų aš išsiunčiu trumpai, aiškiai ir konkrečiai, ką mes susitarėme ir ką dar turime pasitikslinti, išsiaiškinti, tai vadinamieji ‘meeting minutes’.

LINA: „Žinai, DIDELIS IŠŠŪKIS yra ir KAIP įkvėpti save po daugiau nei 15 metų darbo?“ MONIKA: Manau, kad palietei tai, kas ypač svarbu. Lina, kaip Tu save įkvėpi?

LINA: „Dėkingumas. Ryte pabudusi pagalvoju, už ką aš galiu būti dėkinga šiandien, kas manęs laukia, kas mane nudžiugins? Tai tie maži dalykai, tokie kaip, pvz., susitikimas su kolega, va, dabar su Tavimi, fizinis aktyvumas ir, žinoma, tai, kad mes visada galime pasirinkti, o aš renkuosi pozityvius dalykus, visada ieškau prasmės. Taip nemėgstu beprasmių dalykų, o kai suprantu, kam būtent to reikia, regis, ir įkvėpimas veikti mane suranda. Na, kai svarbu tai, ką darai.