LABORATORIJA:

TAVO svarbioms patirtims || eksperimentuojantiems

Rugsėjo 11-12 d. | Lapkričio 13-14 d. | Sausio 8-9 d. | Kovo 12-13 d. | Gegužės 7-8 d. | Liepa 9-10 d.
10 - 17 val., GYVAI, Žalgirio g. 90, Vilnius
TIK PRAKTIKA: patyrimas ir integracija
ne žinios ir ne informacija keičia iš esmės
VYSTOMĖS IR AUGAME KARTU
nėra mokytojo ir mokinio: niekas nemoko ir niekas nesimoko (nereiškia, kad neišmoksta)

Su manimi bręsta ir mano svajonės

Kartais pažvelgiu į savo gyvenimą iš šalies ir taip nuoširdžiai džiaugiuosi, dėkoju už tai, kaip gyvenu, kaip augu, kad išdrįstu, eksperimentuoju, kuriu prasmę sau ir kitiems, kad einu savo keliu (nesakau, kad tai lengva).

Tiesa, jei būčiau filmų herojus, būčiau tas, kurį gyvenimas vis skriaudžia, vis jam neteisingas, vis atima brangius dalykus, tačiau taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio, po to paaiškėja, kad visa tai yra svarbu tam, kad būtent toks, tiek iškentęs ir išmokęs jis ir yra reikalingas tam pačiam gyvenimui ir kitiems. Net jei galėčiau, tikriausiai nieko nekeisčiau.

Susimąstau ir apie tai, kad esu per jauna daryti tai, ką darau (šis įsitikinimas mane lydi bene visus pilnametystės metus), tačiau nepaisant visų ir mane ribojančių įsitikinimų, kažkaip su manimi, mano patirtimis bręsta ir mano svajonės.

Viena jų ir yra LABORATORIJA TAVO SVARBIOMS PATIRTIMS su 6 moduliais (12 dienų).

Ši svajonė tyliai puoselėjama jau keletą metų, buvo ir bandymas startuoti, o tada visus gyvus susitikimus ilgam laikui nusinešė pandemija. Tikiu, kad tai, kas turi gyventi, nemiršta, o ir ši svajonė vis dar pulsuoja (regis, vis stipriau ir stipriau) manyje. Beje, manau, kad dabar aš žymiai geriau esu pasiruošusi ir mano kuriama vertė bus dar kiek kitokios kokybės.

Viena vertus, labai noriu dalintis tuo, kas man veikia, ką pati esu atradusi, išmokusi ir pan., kita vertus, esu įsitikinusi, kad realų poveikį sukuria kiekvieno mūsų atradimai, o prasmingiausia mano rolė yra sukurti tam maksimaliai palankias sąlygas. Dėl šios priežasties Jūsų laukia ne žinios ar informacija, o praktika laboratorijos objektas yra įvairiapusis savęs patyrimas ir to integracija.

Kaip išeiti iš vidinio susivaržymo į tikrą kokybę ir džiaugsmą?

Kaip kurti savo būsenas? Kaip atrasti savyje laimės, meilės geną, kuris nepriklauso nuo iššorinių aplinkybių? Kaip TĄ geną ir save panaudoti ir įprasminti? Kaip pajusti savo vertę ir tai, kad esi daug stipresnis (ne jėgos prasme) už visus savo išgyvenimus? Kaip išlaisvinti savo „inner bear“ (šypsausi)? Kaip išeiti iš vidinio susivaržymo į tikrą kokybę ir džiaugsmą?

Į šiuos klausimus atsakys LABORATORIJOS dalyviai ir tai prisidės prie kiek prasmingesnio ir pilnavertiškesnio gyvenimo (keliu lūkesčius…, o gal be galo be krašto tuo tikiu, nes jaučiu, kad taip gyvenu pati?). Taigi visus ateinančius metus kas antrą mėnesį susitikime gyvai tam, kad vis stipriau ir stipriau kliautumėtės savo vidiniais ištekliais, toliais taip:

  1. MODULIS. Kūrybiškumas: aktyviais pasirinkimais kurti savo trokštamą ateitį (2021 m. rugsėjo 11-12 d.)
  2. MODULIS. Fizinis kūnas ir introcepcija: savo vidaus ir iššorės pažinimas (2021 m. lapkričio 13-14 d.)
  3. MODULIS. Motyvacija: atkaklumas siekiant savo tikslų (2022 m. sausio 8-9 d.)
  4. MODULIS. Emocinis intelektas: emocijų valdymas (2022 m. kovo 12-13 d.)
  5. MODULIS. Logika: sprendimų priėmimas (2022 m. gegužės 7-8 d.)
  6. MODULIS. Nuojauta ir intuicija: kliovimasis savimi. (2022 m. liepos 9-10 d.)

Pažinti visi šie ištekliai sudaro integruotą/holistinę mąstyseną (pagal neuromokslo galvos smegenų guvumo modelį), kas ir yra pagrindas optimaliam mūsų funkcionavimui bei pilnaverčiam ir kokybiškam gyvenimui.

Žinoma, tai bus PILOTINĖ LABORATORIJA, eksperimentuosime ir mokysimės kartu. Aš esu iš anksto dėkinga už suteiktą pasitikėjimą ir dalis kūrybos kreditų tikrai priklausys ir Jums (šypsausi). Įsivaizduoju save po keletos metų sakant: viskas prasidėjo nuo to, kad aš išdrįsau ir keliolika mėgstančių ekspeirmentuoti atsiliepė į mano kvietimą…”

Kaip prisijungti į LABORATORIJĄ Tavo svarbioms patirtims?

NORIU: į 1 MODULĮ
99 EUR
liko 10 laisvų vietų
ĮSKAIČIUOTA:
dviejų dienų praktiniai užsiėmimai
kava, arbata, vanduo
DALOMOJI medžiaga
uždara FB grupė bendravimui
NORIU: į 1 MODULĮ + papildomo dėmesio
149 EUR
liko 10 laisvų vietų
ĮSKAIČIUOTA:
dviejų dienų praktiniai užsiėmimai
kava, arbata, vanduo
DALOMOJI medžiaga
uždara FB grupė bendravimui
1 INDIVIDUALI asmeninė mąstymo partnerystės sesija
NORIU: į VISUS MODULIUS (kita kaina + dovanos)
399 EUR
liko 10 laisvų vietų
ĮSKAIČIUOTA:
dvylikos dienų praktiniai užsiėmimai
kava, arbata, vanduo
DALOMOJI medžiaga
uždara FB grupė bendravimui
1 INDIVIDUALI asmeninė mąstymo partnerystės sesija
knyga - praktikumas „Tavo pokyčio gidas“