Taškai vis tiek dažniausiai tik vėliau susijungia

2022 m. liepos 25 d.

#dienoraščiomintys
Kai manęs dabar paklausia, ką veikiu, aš tik šypteliu ir atsakau, kad su manimi galima prasmingai mąstyti (nebeliko, regis, ką įrodinėti, ką pagrįsti, ką pardavinėti). Po to jau atsakau į pašnekovams kilusius klausimus, bandau suprasti jų poreikius ir ar galėčiau būti naudinga.

Vakar einant pėsčiomis namo su penkiamete dukra (devynmetė stovykloje) sulaukiau skambučio ir kvietimo pateikti pasiūlymą dėl 3-5 (nesutarėme dar tiksliai) mąstymo partnerystės sesijų 5 organizacijos darbuotojams vardan jų emocinės gerovės. Wow, kaip gera, kai įmonės vienam iš akcininkų ir vadovui tai rūpi. Išties nuostabu.

O dar neseniai pietavome su faina pažįstama, HR profe, ir į mano sakymą, kad man dar gana sunku patekti į dideles organizacijas be papildomų partnerysčių, atsakė: „ne, Monika, laikai po truputį keičiasi ir didelės organizacijos irgi pradeda vertinti labiau nišinius, su daugiau nuoširdumo atliekamus, gal net kiek išskirtinius dalykus vietoj statuso, prestižo, kaip buvo ankščiau.” Man buvo apie ką susimąstyti. Gal tikrai? Labai Tau ačiū už šią mintį – sakė mane stebi soc. medijoje (šypsausi).

Tiesa, nuo mano pasikeitusios veiklos praėjo 3-4 metai ir dabar yra tas taškas, kada labai daug ką galiu įvertinti, nes proceso metu daugiau būdavo to tokio: „aaaa, kaip čia keblu, sunku, skauda, daaaug svorio, slėgio, neaiškumo, neužtikrintumo (apibendrintai – frustracijų)”.

Lyg ir stebėdavau procesą (kaip tą kviečiu daryti ir savo klientus), lyg ir analizuodavau, lyg ir tarsi žinojau, kad darau taip, kaip reikalinga ir svarbu pagal vidinius mano vertybinius kriterijus, tačiau taškai vis tiek dažniausiai tik vėliau susijungia.

Ir dabar tas laikas (po daugybės sąmyšio), kai matau besijungiančius tuos taškus ir kyla natūralus džiaugsmas, dėkingumas, dar stiprėja pasitikėjimas savimi, mažiau nesvarumo (arba svarumo nesvarume), daug mažiau baimių, nerimo. Žinoma, nežinau, kas bus rytoj, čia fiksuoju tik šią akimirką ir džiaugiuosi viešai, nes gal kartais atrodo, kad aš tik struggle’inu. Tai ne, būna patirčių spektras (šypsausi).

O #dirbantiemssuSAVIMI įraše šiandien (kaip dažniausiai antradieniais) rasite priminimą, kaip svarbu keisti požiūrį į frustracijas. Žvilgtelkite ir mano įrašytus prieš metus 2 video apie tai. Gali būti vis dar aktualūs.