Mano nuoširdi rekomendacija ir galimybė Jums

2022 m. birželio 26 d.

#dirbantiemssuKOMANDA
Lėdą rekomenduoju tada, kai nuoširdžiai abejoju, ar aš galiu sukurti vertės konkrečiam klientui.

Lėdą taip pat miniu tada, kai manęs prašo rekomendacijų ir aš padarau sau nebylią prielaidą, kad mano darbu tikriausiai dar nepasitiki, o ir nedrįstu sakyti: „žinai, aš irgi sugebėčiau“, nors kartais ir esu beveik tikra, kad tai mano sritis (tokia jau esu dabar, visai nenoriu įtikinėti, kad gerai dirbu).

Apie Lėdą sakau ir tiems, kas nori išmokti ar tobulinti profesionalų koučingą, mokymai vyksta ir lietuvių, ir anglų kalbomis, ir kontaktu, ir virtualiai.

Su Lėda augau pati kaip klientė. Taip pat iš jos mokiausi dirbti su savo klientais, grupėmis, komandomis. Ji mane ruošė tarptautinei akreditacijai, mokė mentorystės tam, kad dirbdama su koučingo mokymų dalyviais galėčiau jiems suteikti mokymuisi svarbų grįžtamąjį ryšį.

Jei nors vos vos norisi, bet visgi abejojate, nežinote, nesate tikri, kokios naudos būtent Jums ir Jūsų organizacijai Lėda gali sukurti, ar neprisiruošiate susisiekti su ja asmeniškai, pasmalsaukite prisijungdami į nemokamą vebinarą ir susipažindami su Lėda be jokių įsipareigojimų (tik registracija čia).

Žinau, kad savo tarpe turiu daug labai kietų vadovų ar dirbančių su personalu, čia Jums galimybė (nuraudus). Tikiu, kad jau pats vebinaras kažkiek įtakos Jus ir tam skirtas laikas bus prasmingai išnaudotas (šypsausi).