#VADOVOIŠŠŪKIAI: EGLĖ SIDOROVA 

2019 m. lapkričio 5 d.

EGLĖ SIDOROVA | 8/500 | – Luminor banko Premium klientų skyriaus vadovė Lietuvoje. Šiuo metu jos komandoje yra 19 finansų patarėjų, o vadovavimo patirtis – daugiau nei dešimtmetis.

IŠŠŪKIS: Pasiūlyti kokybiškas konsultacijas klientui gali tik motyvuota, nuolat tobulėjanti komanda. Tampa iššūkiu, kaip rasti pakankamai laiko savo žmonėms ir jų ugdymui tarp mokymų, projektų ir komandiruočių.

MONIKA: „Negaliu neišskirti Eglės betarpiško, t.y. atviro ir tiesaus, bendravimo: „blogai jaučiuosi, kai negaliu skirti pakankamai laiko žmonėms – dalinasi Eglė”. Tai pat negaliu nutylėti, kad kai ėjome pro ofiso dalį, kurioje darbuojasi jos komanda, darbuotojai su šypsenoms mojavo Eglei.”

EGLĖ: „Bankiniame sektoriuje mes galime sukurti tobulas mobilias aplikacijas ir procesus. Tačiau mūsų unikalumas – mūsų žmonės, galintys pasiūlyti savo žinias ir laiką klientui.

SPRENDIMAS: Komanda yra svarbiausia. Kol nesi vadovas, investuoji į savo augimą, kai tampi juo – turi investuoti į savo žmonių augimą. Džiaugiuosi, kad šie metai yra kupini pokyčių, kurie leidžia mums tobulėti. Prisijungiau prie vidinių mokytojų ir vedu Advisory mokymų programą. Tai leidžia asmeniškai pabendrauti su visos Lietuvos darbuotojais. Taip džiaugiuosi matydama, su kokiais motyvuotais ir pozityviais žmonėmis dirbame!

P.S. Su Egle mes turėjome pokalbį apie rimtus dalykus. O kitą dieną susitikome pabėgioti, nes mums abiems tai patinka. Foto iš to, nes gi ir vadovai gali gyventi gyvenimą!? Būti CEO of your truly happy life with high performance teams.