#VADOVOIŠŠŪKIAI: EGLĖ DANILEVIČIŪTĖ

2020 m. kovo 19 d.

EGLĖ DANILEVIČIŪTĖ | 14/500 | 15 metų personalo srityje, dabar – FinTech kompanijoje „Railsbank”. Jos aistra yra žmonės, bendravimas – ji taip pat konsultuoja karjeros klausimais, dirba koučingo specialiste.

IŠŠŪKIS. Bene, didžiausias iššūkis buvo, kai reikėjo atleisti žmones (kartą net visą komandą), kurie… dirbo puikiai, bet jiems nebeliko darbo.

SPRENDIMAS: Stengiausi įžvelgti ir parodyti teigiamą pusę, kalbėjausi atvirai: „blogai jaučiuosi, norėčiau, kad būtų kitaip…” Labai svarbus pripažinimas: parodyti, kad vertiname jų indėlį, juos pačius. Dalinomės kontaktais, dėliojome galimus veiksmus, kurie padėtų, ieškojome įdarbinimo galimybių kitur.

MONIKA: „O kaip susidorojai su savo jausmais toje situacijoje?“

EGLĖ: „Pasirinkimo neturėjau. Esu įsitikinusi (per įvairias patirtis), jog visose, net ir pačiose sunkiausiose situacijose, yra išeitis ir kiekvienas turi vidinių resursų vienaip ar kitaip sau padėti. Išties nelengva, tačiau kai suvoki, jog tik nuo manęs priklauso, kaip aš noriu jaustis ir kiek ilgai gyventi nerime, strese, tuomet paleidi ir eini į priekį. Buvimas nerime nekuria vertės, prarandame laiką ir sveikatą. O jei pats nerandi išeities, tai atsiras tie, kurie padės, jei tik pasidalinsi savo klausimu su artimaisias, draugais, specialistais.