#VADOVOIŠŠŪKIAI: AUDRIUS SAKALAUSKAS 

2019 m. spalio 8 d.

AUDRIUS SAKALAUSKAS | 1/500 | dvejus metus vadovauja „Dive Group“ slapto pirkėjo tyrimų kompanijos filialui Lietuvoje.

IŠŠŪKIS: komandos nariai įpratę eiti pas vadovą su įvairiomis problemomis ir tikisi gauti aiškų planą ar atsakymą, ką reikia daryti.

SRENDIMAS: vietoje plano ar sprendimo pateikimo užduoti klausimus, kurie skatintų darbuotoją mąstyti ir surasti sprendimą savarankiškai (pvz., kaip anksčiau spręsdavai šią problemą? Kaip šią problemą sprendžia Tavo kolegos? Ką jau išbandei? Ką patartum kolegai, jeigu jis kreiptųsi į Tave su šia problema? ir t.t.).

MONIKA: „Audriau, iššūkis rimtas, spendimas irgi – sakyk, kiek užtruko tas procesas, kurio metu darbuotojai tapo įgalinti, atsakingi ir rezultatyvūs, o Tu galėjai atsipūsti? Negi viskas taip lengva?

AUDRIUS: „Kokių metų reikėjo visiems procesams pajudėti į priekį, kad pačiam mažiau galvos skausmo tektų. Tiesa, kai kuriems labai greitai „Labas, turim problemą!“ virto „Labas, turiu problemą – siūlau spręsti TAIP!“, o kai kuriems užtruko ilgiau.“

MONIKA: „Dėkui, Audriau! Palinkėkime vadovams tos smagios nuostabos: „ir pats geriau nebūčiau sugalvojęs! Ir tada daugiau laiko strateginiams klausimams ar kam tik norisi! Leiskime darbuotojams SAVIMI didžiuotis ir džiaugtis!“