#VADOVOIŠŠŪKIAI: ARMINAS SAMSONAS

2019 m. gruodžio 9 d.

ARMINAS SAMSONAS | 12/500 | yra IT departamento vadovas „Grigeo“ įmonių grupėje, taip pat verslo UAB „TERACODE“ akcininkas. Ir… negaliu nepaminėti, jis tuoj laikys rudą diržą. Akivaizdu, kad iššūkių netrūksta, bet kuris TAS vienas?

IŠŠŪKIS: kaip įgalinti veikti kitus?

SPRENDIMAS: Pagrindas yra pasitikėjimas ir priešingai: mes stabdom, jei abejojam ir nepasitikim. Leisk veikti – leisk veikti! Ir aš savo darbuotojams dažnai sakau: Jūs turite eiti ir klysti, eiti ir klysti, eiti ir klysti. Net jei nuvilia, tai nereiškia, kad tyčia, reiškia – reikia pagalbos.

ARMINAS: „Taip pat stengiuosi išplėsti atsakomybių ribas, kad pamatytų plačiau, didesnį vaizdą ir vardan ko veikti verta. Žinoma, du kartus pagalvoju, ką ir kaip kalbu. Svarbus ir jausmas, kad mes – komanda ir aš esu šalia, bet ne apie tai, kad myluojam, myluojam, kol nustoja veikti. Ne. Apie tai, kad žmogui reikia skirti dėmesio, įsitraukti tiek, kad padėti jam. Kalbuosi atvirai, man rūpi, kad žmonės irgi kalbėtų, nebūtų užsidarę, aš visada noriu išgirsti, kas nepatinka. … o man taip patinka matyti, kaip auga žmonės!”

MONIKA: „Ir Arminui tai tikrai patinka, tokios akys nemeluoja. Ačiū už prasmingą pokalbį!”