Sunkumas„dūšioje”

2022 m. sausio 24 d.

Nuotrauka gal ir faina (iš mano jau praėjusių atostogų), tekstas – nesu tikra, kad bus toks.

Žinote, aš ne tik dirbu su kitomis asmenybėmis, bet ir labai daug su savimi. Kartais net paimu pauzę nuo tokio pobūdžio darbo ir ją su humoru vadinu kažkaip taip: „Monika, atsiknisk nuo savęs”. Patikėkite, nėra jau taip lengva manyje gyventi (nuraudus). Na, kartu su nuolatiniu analitiku, tyrėju ir dar kitais. Džiaugiuosi nušalinus bent jau prokurorą (šypsausi).

Raginu tokią pauzę kartas išbandyti ir Jums. Dėl to ir turiu sistemą, kurioje klientai patys „bookinasi” ir kitaip patys valdo savo sesijas mano kalendoriuje.

Ir kartu labai džiaugiuosi, kad nenustoju š v e l n i a i provokuoti savyje tikrumą (man vertybė): „kokia yra tiesa dabar, šiuo laiku ir šiomis aplinkybėmis man? Kas dabar vyskta? Ko aš nematau? Ko nepastebiu?” Tarsi kiek atsitapatinus pažvelgiu į save, savo situaciją nepriklausomo „vertintojo” akimis: ką jis pamatytų?

Visai neseniai ir pati turėjau tokį sunkesnį laikotarpį, susijusi su COVID-19 šalia, kur to tikrumo iš karto neapčiuopiau ir leidausi veikiama inercijos.

Mano kūnas sakė „STOP” bene bet kam, o aš kategoriškai, nors ir nesąmoningai nesutikau su tuo ir taip sukėliau savyje sumaištį, pati pridauginau psichologinių problemų.

Taip, intensyvus laikas, dar visokiausių patirčių, daug kas susidėjo, o labiausiai, matyt, mano nerimas ir nepriėmimas to, kas vyksta, pavyzdžiui, norėjau, kad simptomai praeitų tada, kada aš noriu, t.y. būtent po vienos dienos (dabar juokiuosi iš savęs – ak, ta „ponia kontrolė”).

Ir taip per savo žinojimą ir uždarumą šiai akimirkai priverčiau savo sistemą dar garsiau rėkti – jausti tokį sunkumą „dūšioje”. Nenoriu, kad tai kartotusi, mokausi ir mokausi.

Jei norite mokytis kartu, galime tą daryti su 7 grupe // MĄSTYMO PARTNERYSTĖ: GRUPEI #apieTave 2021 m. vasaris – balandis //

Pirmą kartą kviečiu į 2 val. demo susitikimą, kurio tikslas dalyviams pažinti, kaip vyksta darbas grupėje ir kokia jo potenciali nauda kiekvienam dalyviui ir visiems kartu. Jis nėra nemokamas, bilietus galite įsigyti mano puslapyje.