O besibaigiant 2021 metams gavau kvietimą

2022 m. sausio 17 d.

Kiek keista, kad teturiu tik vieną bendrą nuotrauką kartu su tais, su kurias jau ne pirmi metai praleidžiu gana nemažai savo profesinio laiko.

Ir dabar ne apie komandinį koučingą, ne apie mano sertifikatą šioje srityje, kaip matosi žemiau, o apie gražią profesinę draugystę.

Su Leda Turai MCC, MA, MSc ir Rimas Petrauskas mes pirmą kartą susitikome 2019 metais. Po to su jais mokiausi dar kartą (jau ankščiau buvau baigusi vieną koučingo mokyklą) individualaus, tada grupinio ir komandinio koučingo. Nuo 2020 m. pradėjau dirbti jų mokymuose mentore, taip pat turėjome kartu dar keleta bendrų profesinių projektų su skirtingomis organizacijomis.

Lėda iki dabar yra mano koučas. Taip pat keliomis sesijoms buvo ir mano terapeute (atlikome tyrimą – gal dar pasidalinsime įžvalgomis). Kartu su Lėda mes ruošėmės ir mano tarptautinei akreditacijai, turėjome mentorystės sesijas ir superviziją. Taip, vienareikšmiškai už mano kuriamą vertę klientams galite dėkoti netiesiogiai ir jai.

O besibaigiant 2021 metams gavau kvietimą tapti jų – L-CON Global – komandos dalimi ir dirbti dar glaudžiau kartu, sutikau.

Nors šiaip savo 2021 metus aš pavadinau „NE” metais, nes per juos atsisakiau tikriausiai daugiau, negu per visus kitus savo gyvenimo metus kartu sudėjus (šypsausi).

Dalinsiuosi ir toliau apie savo profesinę kelionę, tikiuosi, kurdama vertę Jums soc. tinkluose ir kitomis formomis. Žinoma, jei pasirinksite, mus.