Nepopuliarus būdas energijai atstatyti

2022 m. rugsėjo 6 d.

#dienoraščiomintys
Kartais klientai ateina pas mane turėdami labai daug energijos, o kartais priešingai – jos neturėdami.

Man patinka ta teorija, kad norint gauti naujos energijos, svarbu jai padaryti erdvės – kažko fiziškai ar/ir mentaliai atsisakyti, kažką atlaisvinti, kažką atpalaiduoti, kažką paleisti, nebelaikyti (cirkuliacija, judėjimas ratu). O galbūt pabūti ramiai ir ją sukaupti.

Jau keleta metų turiu savą (vieną iš) būdų energijai atstatyti. Tai būna man tarsi mažytė vidinė ir ilgai laukta šventė (taip praleidau ir paskutinio šios vasaros savaitgalio dieną).

Aš atsikeliu, pasipuošiu taip, kaip norisi tuo metu ir viena važiuoju į Kelmę: mažą, man labai gražų miestelį, kuriame (nors ir gimiau Vilniuje) prabėgo didžioji mano prisimenamos vaikystės dalis, būtent ten baigiau mokyklą. Važiuoju aplankyti savo močiutės, tetų, užsuku į kapines.

Ankščiau, prieš kokius dvejus metus, pakeliui iki pat Kauno bene visą laiką praverkdavau, tiesiog… tekėdavo ašaros. Matyt, kažkas viduje (gal skausmas, įtampa) atsipalaiduoja ir pasišalina šiuo pavidalu. Sąlyginai nedaug kas matė mano ašaras gyvenime (šypsausi), daug jaukiau gi verkti vienai tokiai, kaip aš „būk stiprus” tipo asmenybei.

Apkabindama močiutę jaučiu, kaip ji man duoda kažkokios pamatinės, praeities, brandžios energijos, o aš jai – nežinau, gal gyvybės. Man atrodo, mūsų susitikimas mus abi praturtina nors ir skirtingai, bet gelmiškai. Būčiau norėjus turėti tiek išminties ir taip apkabinti savo tėvus. Ir veikiausiai labiau ne dėl jų, o dėl savęs.

Tiesa, dar beveik visada būnu įsimetus kelis daiktus nakvynei, jei kartais nuspręsčiau pasukti link savo mylimos jūros (juk kaip tik ten pusiaukelis iki jos). Vis tik dažniausiai man pakanka to, ką pasiimu Kelmėje į save. Grįžtu namo su vidine šypsena. Energija iš karto negrįžta, jai dar reikia šiek tiek laiko. Ar Malaizijoje, Mauricijuje, Amerikoje kažką panašaus galiu rasti? Ne, ten kitaip pasikraunama.

Žinau, kad skamba keistai. Ir labai nuoširdžiai prašau nedaryti prielaidos, kad tai, kas tinka man, tiks ir Jums.

Tačiau šiuo postu noriu įkvėpti ieškoti, o radus/turint puoselėti savo sau, gal kiek ir keistus, nepopuliarius, visai ne fancy būdus energijos atstatymui. Ir apie juos parašyti, kad sužinotų ir kiti.