Labai labai svarbi mūsų asmenybės kelionės kryptis

2024 m. kovo 6 d.

#storiai #psichologija
Pamenu, kaip viena klientė man sakė, kad iš pradžių aš jai atrodžiau tokia tobula, tokia nereali, tokia wow moteris, kuria norėjosi sekti.

Po to aš pradėjau keistis ir rodytis kažkokia silpna, pažeidžiama, nebe tokia vykus ir atėjo toks nusivylimas manimi ir natūralus klausimas, kur dingo ta nuostabioji Monika, kurią aš pažinojau…?

Ir tik dar po kiek laiko ji sako: „aš supratau, jog, žinai, kaip yra gražu, kad tu esi visokia: tu ir tokia, ir tokia, ir tokia… Monika, KAIP MAN SAVE PRIIMTI SAVO TAMSOJE?“

Geras klausimas! – pamenu, atsakiau. Ir labai labai svarbi mūsų asmenybės kelionės kryptis. Kartais būtent tai ir yra augimas bei ‘My big plans for the future’ (šypsausi).

____________

Tai yra maža ištrauka iš mano vakar pasidalinto įrašo Contribee platformoje su grotažyme #dienoraščiomintys

Taip pat pridursiu, kad aš šį pavasarį studijuoju klinikinę, organizacinę ir grupių psichologiją bei psichiatrijos (!) įvadą, kurio paskaitos ir seminarai vyks adresu Vasaros g. 5. O kursinį darbą rašau iš potrauminio augimo bei tyrinėju tai, kas gali lemti, kad vieni po traumuojančių įvykių keičia savo gyvenimą iš esmės ir į gerą (auga), o kiti paskęsta sielvarte ir priešingai – net regresuoja.

Tad tikriausiai bus daug įdomaus ir prasmingo turinio mano Contribee #dirbantiemssuSAVIMI ir #dirbantienssuKOMANDA. Kviečiu prenumeruoti arba įsigyti atskirus pavienius įrašus, jei rezonuoja: čia.