kokybiškų dalykų nereikia pardavinėti

2022 m. gegužės 25 d.

#dienoraščiomintys #reklama
Nesusirinko pavasarį 7 grupė // MĄSTYMO PARTNERYSTĖ: GRUPEI #apieTave 2022 // ir aš tokia rami dėl to buvau. Nors pamenu, kaip vienas geras pažįstamas juokėsi iš manęs sakydamas, kad jei bet kokia kita įmonė turėtų tokį pardavimo skyrių, kaip pas mane, bankrutuotų. Ir aš sutinku.

Kažkur giliai viduje tikiu, kad kokybiškų dalykų nereikia pardavinėti, nes jie patys save parduoda. Ir kažkaip klientai gi mane susiranda (šypsausi).

Žodžiu, neįvyko 7 grupė tada. Panašu, kad įvyks dabar. Pradėsime birželio 14 d. Už tai esu dėkinga antros grupės dalyviams, tiksliau net dvejom dalyvėms, kurios sakė, kad būtinai dar kartos patirtį grupėje, natūralu, su kitais žmonėmis.

Ir šioje 7 grupėje, tikiuosi, apjungti žmones, kurie yra įstrigę („noriu, bet nesidaro, nesigauna, kažkaip labai sunkiai dėliojasi, o darau daug, nesuprantu, kas ne taip”). You are very welcome. Bilietai čia.

Pamenu, su 3 grupe irgi dirbome vasaros metu. Dalyviai susijungdavo kažkur iš pajūrio, šalimais ežerų, gryname ore. Nors jei tuo abejojate, tada gal geriau nereikia (šypsausi).

Tiesa, tarptautinius standartus atitinkantis koučingas (tikrai ne koks pirties koučingas) ir kas su juo susiję jau ketvirti metai yra mano vienintelis ir pagrindinis darbas. Tą liudija ir mano tarptautinė akreditacija.