Kiek sinchroniškumų pastebite savo gyvenime?

2022 m. gegužės 31 d.

Kiek sinchroniškumų pastebite savo gyvenime? #dienoraščiomintys

Sekmadienį, nežinau kodėl, važiuoju į IKEA. Atrodo, man iš ten absoliučiai nieko kažko tokio nereikia. Be to, nebuvau ir nesu shop’ingo fanė: žinau, ko reikia, ateinu, nusiperku, išeinu. Jokio tokio „pasivaikščiosiu, gal ką rasiu”. Labiau mėgstu vaikščioti lauke.

Visgi sekmadienį, nežinau kodėl, važiuoju į IKEA. Einu, dairausi, išsirenku gražų puodelį arbatai ir flamasterius dukroms (juokinga pačiai).

Ir tuo metu, kai aš prie kažko pasilenkusi, mane užkalbina gana gera pažįstama: „gal ir nėra gražu sekmadienį trukdyti, visgi noriu pasisveikinti” – sako ji kažkaip taip. Pakalbam maloniai, faina. Jei ne tas užkalbinimas, kažin ar būtume pamačiusios dar viena kitą kur parduotuvėje.

Pirmadienį darbe į galvą popteli viena idėja, kodėl galimai visgi ją sutikau. Rašau jai su ta mintimi ir jai tai rezonuoja, regis, 100 proc.

Va taip, supratau, kodėl važiavau sekmadienį į IKEA. Aišku, puodelis irgi spalvina mano rytus ir vakarus. Tikiu, sinchroniškumais ir kuo toliau, tuo labiau jie mane susiranda (šypsausi) ir jau net nebestebina.

Įdomu, kokios Jūsų mintys šia tema.

Viena geriausių man pasirodžiusių knygų apie tai buvo: Living in Flow: The Science of Synchronicity and How Your Choices Shape Your World (Sky Nelson-Isaacs).

Ir, beje, jau vasara🍉
Mėgaukimės.