#kasesu #kądarau #reklama

2024 m. sausio 8 d.

kasesu kądarau reklama
Jau esu minėjusi, kad gruodį man buvo labai intensyvi studijų sesija universitete (paskaitos, seminarai, pratybos + statistikos egzaminas), o sausis ir vasaris – likusių atsiskaitymų metas. Tačiau dabar mano vedamos Mąstymo partnerystės sesijos jau vyksta beveik įprastai.

Dirbu su tais, kas tiki bendru darbu su penkerius metus praktikiuojančia koučingo specialiste, turinčia tarptautinę akreditaciją (ACC) ir būsima psichologe (aš dabar trečiame kurse, studijos podiplominės). Supraskite, čia aš apie save (juokiuosi kiek susigėdus).

Beje, ankščiau nelabai galėjau lyginti koučingo su psichologija, nes nebuvau giliau susipažinus su pastarąja.

Dabar sakau, kad individualus koučingas didžia dalimi atitiktų asmenybės ir bendravimo psichologijos dalykus, o grupinis ir komandinis – socialinę psichologiją.

Nuotraukoje aš esu patogiai įsitaisius ofise ir kartu su dar dviem bendramokslėmis rašau psichologijos tyrimo metodų dalyko rašto darbą, pavadinimu „Savirealizacijos sąsajų su amžiumi, pajamomis, išsilavinimu, profesine veikla bei psichine sveikata tyrimas”.

Mane labiausiai ir domina psichologijoje savirealizacijos tema. Taip pat potrauminis augimas, o iš psichoterapijų – egzistencinė.

Kaip ir su kuo tiksliau dirbu, galite rasti čia, mano internetiniame puslapyje . Nors investuoju į seo, būnu soc. tinkluose, vis dar mane žmonės dažniau randa per rekomendacijas (šypsodamasi dėkoju).

Jei kas dar liko neaišku, mielai užduokite man klausimus (vis dar šypsausi).