Kaip neišsitaškyti?

2022 m. sausio 31 d.

Aš tokiame, sakyčiau, tranzitiniame, pereinamajame periode, o jis, žinia, nes toks jau ir lengvas tol, kol taps labiau įprastas man.

Kas vyksta pas mane?

– nors nesu tikra, ar su 7 grupe // MĄSTYMO PARTNERYSTĖ: GRUPEI #apieTave 2021 m. vasaris – balandis // pradėsime kursą suplanuotu laiku, t.y. vasario 8 d., nes registracija kažkur kažkodėl sustojo (būna kartais), džiaugiuosi, kad individualus darbas su klientais gana intensyvus;

– turiu naujų atsakomybių, kaip L-CON Global mokymų ir organizacinio koučingo partnerė;

– vis dar studijuoju universitete Psichologiją.

Nekalbėsiu apie namus, vaikus ir kita.

Kaip neišsitaškyti (šis žodis tinka čia)? Na, juk kuo labiau esame ‘overwhelmed’, tuo labiau prarandame sau svarbų fokusą, o kuo labiau prarandame sau svarbų fokusą, tuo labiau esame ‘overwhelmed’.

Turiu kelis patarimus SAU šiuo atveju:
(1) Su savimi susitarti, kada bus gana? Kada užteks? Kada sustoti? Ir tada ‘leave it’ – viskas, šiaim momentui ‘done’ – „gerai padirbėjai, Monika!” (šypsausi).

O po to (2) kažką faino, mėgstamo aktyviai veikti, keisti aplinką, patirti smagių dalykų, matytis su mielais žmonėmis. Va, kaip mes su Egle Radvile nuotraukoje. Juk bene svarbiausias dalykas, ką gali suteikti fizinės perspektyvos pokyčiai, tai paskatinti protinės perspektyvos pokyčius (šiuo atveju persijungiame į atsipalaidavimo rėžimą).

Arba (2) būti ramiai ir laukti nuobodulio (šypsausi). Taip, teisingai supratote. Manau, šiame pasaulyje (bent mano pasaulyje) labai trūksta nuobodulio. Šį savaitgalį aš ir miegojau kokius 3 kartus pietų miego ir gaminau daug, kažkiek tvarkiausi, kažkiek skaičiau, buvom su vaikais kartu, žiūrėjom filmą ir viską dariau be plano iš tos akimirkos impulsų, tariantis – po to galvoju, o ką veikti dabar? Ok, einu užsidėti veido kaukę. O ką dabar? Žiūriu, jau ir atsibodo man toks „šmirinėjimas”, noriu dirbti, tą aną daryti, kyla idėjos, pasiilgstu savo prasmingos veiklos. Dar sulaikau sąmoningai save, dar neskubu, nes… noriu dar labiau užsinorėti veikti (šypsausi).

O Jums turiu vieną patarimą: neklausyti mano patarimų (šypsausi), stebėti save ir tai, kas veikia Jums.

P.S. manau, po truputį atskirsiu savo asmeninę ir profesinę komunikaciją, todėl bandysiu čia, kaip ir iki šiol rašyti tarsi mintis iš dienoraščio, savo refleksijas, o labiau į mano klientus ir būsimus klientus orientuota naudinga informacija bus čia: Mąstymo partnerystė

Taip pat kviečiu paskaityti ir L-CON Global puslapį, manau, ten rasite naudingos informacijos, ypač apie tarptautinius standartus atitinkantį koučingą.