Ieškau ir #turiusvajonę

2023 m. birželio 12 d.

#dienoraščiomintys #ieškau
Kartais leidžiu sau ne dalintis, o prašyti.

Po 4 metų darbo Žalgirio g. 90, Vilnius, įsikūrusioje Regus bendradarbystės erdvėje (turėjau labai mažą savo atskirą kabinetą), aš nuo liepos 1 d. ieškau sau naujos darbo vietos.

Ir čia aš #turiusvajonę.
Mano vaizduotėje tai atrodo kažkaip taip: norėčiau kelis kartus per savaitę (greičiausiai vakarais) toje erdvėje 1-2 val. medituoti ir pakviesti norinčius ar einančius pro šalį užsukti tą daryti gyvai kartu. Net jei ir žinau, kad nemokami dalykai nėra vertinami, nenoriu iš to daryti komercinio sandorio. Tiesiog ateitumėte, kada norite (jei iš viso ateitumėte), pabūtumėte kiek norite ir išeitumėte taip pat bet kada. Vienintelis mano prašymas būtų – tyla. Galvoju, kad didelė tikimybė kokius metus laiko medituoti man vienai (juokas pro ašaras), bet man tai tinka. Man svarbi meditacija. Ir tai iš dalies yra savanaudiška.

Ir šiai mano vizijai reiktų kabineto (atskiro ofiso tikriausiai neįpirkčiau). Fantastiška būtų su aukštomis lubomis, gražiais vaizdais pro langą. Idealu su kilimine danga ar kilimu, bet juo galėčiau pasirūpinti pati. Baldai nebūtini. Kadangi gyvenu Užupyje, tai geriausia vieta būtų plius minus 5 km aplink jį. Taip pat būtų svarbus gan laisvas patekimas į patalpą. Kad žmonės galėtų, žinodami kur ir kaip – užeiti ir jų nereikėtų įleisti. Man tiktų įsikurti ir kokios nors įmonės patalpose. Esu moki, įsipareigoti galiu.

Kodėl rašau šį postą?
Nes apžiūrėjau kelias patalpas, krūvą skelbimų ir nelabai ką randu. Dėl tos mano svajonės vadinamieji co-working’ai nelabai tinka (arba aš dar nesugalvojau, kaip jie galėtų tikti).

Taip pat tose patalpose ir toliau vesčiau MĄSTYMO PARTNERYSTĖ sesijas (tiek gyvai, tiek online), ruoščiausi auditoriniam darbui ir atlikčiau kitus su mano profesine veikla susijusius darbus.

Juk ne šiaip sau gimė ši mano vizija-svajonė, ką?

Esu labai dėkinga, jei kažką man pasiūlysite, parekomenduosite ar nukreipsite.