GRUPĖS, KURIOJE ASMENIŠKAI DALYVAUTA, REFLEKSIJA

2024 m. gegužės 13 d.

#ištraukaišmanoCntribee #reklama
„Vėluoju su tekstu iš skilties #dienoraščiomintys, atsiprašau dėl to.

Tiesą sakant, jau formulavau mintyse atsisveikinimo žinutę, buvau beveik nusprendus neberašyti čia (nuliūdusi).

Na, pradėjau naują darbą ir vyksta adaptacijos procesai, be to, dar ir egzaminus turiu išsilaikyti… daug visko vyksta. Beje, ar pamenate mano balandžio įrašą iš skilties #dienoraščiomintys KAS VYKSTA IR KAIP JAUČIUOSI DABAR, kur rašiau apie patiriamą frustraciją, sąmyšį dėl darbo, dėl pajamų, dėl to, kaip judėti toliau? Ir kaip gražiai šiam momentui viskas susidėliojo (šypsausi).

Labai tikiu, kad išrašydama atvirai tai, kas man rūpi (ačiū, kad tą galiu daryti jums), aš iš dalies ir sprendžiau sau rūpimus dalykus: tai leido kai ką pripažinti (pvz., kad man trūksta klientų, kad nebegaliu išgyventi oriai tik iš konsultavimo), įvardinti aiškiau, ką jaučiu, ko aš noriu, ko siekiu, nuo ko galėčiau pradėti ir pan. Be to, labai tikiu, kad mes kaupiame daug dalykų viduje, tad išrašymas tarsi mus išvalo, atnaujina. Rekomenduoju (šypsausi).

Grįžkime prie mano beveik priimto sprendimo neberašyti čia. Aš paleidau. Aš nesiplėšiau. Aš tiesiog pasakiau, kad laiko dabar tam nėra ir bus, kaip bus (na, bet kaip daryti irgi nesinori). Ir su tuo viduje pajaučiau ramybę, susitaikymą, priėmimą. Ir tada ‘out of nowhere’ gimė idėja, kad gal galiu pasidalinti su jumis mano grupių psichologijos studijų dalykui rašyta refleksija apie tai, kas vyko manyje man dalyvaujant pasirinktos aptarti grupės veikloje. Pamenu, kad nuvijau tą mintį šalin, nes juk kokia nauda jums iš to.

Tik kai dėstytoja man parašė už tą refleksiją dešimt ir labai gražų grįžtamąjį ryšį, na, kad refleksija labai labai gili, aš tada pagalvojau, ok, pasidalinsiu su jumis (šypsausi). Nes gal aš nesu viena tokia (šypsausi). Gal ir jūs grupėse išgyvenate kažką panašaus ir tai duos jums peno savoms refleksijoms. Labai to tikiuosi ir šiek tiek net viliuosi (sudėjusi rankas maldai). Tiesa, čia tik mano išgyvenimai, kiti gali matyti, jausti, išgyventi visiškai kitaip ir tuos pačius dalykus.”

Tad… GRUPĖS, KURIOJE ASMENIŠKAI DALYVAUTA, REFLEKSIJA čia.