Gal irgi atpažinsite savyje šias dalis

2022 m. rugsėjo 14 d.

#dienoraščiomintys
Šios savaitės pradžioje dvi dienas dirbau partnerių L-CON Global mokymuose, o vakarus leisdavome su vaikais. Dėl to ir neparašiau laiško savo web’o naujienlaiškių gavėjams, kaip įprastai antradieniais.

Hmm… (susimąsčius).

Man labai įdomu, kada aš į „Coaching Essentials” mokymus ateisiu be tokio, kaip čia pasakyti… vidinio nerimo (šypsausi)? Nors tas dabartinis mano nerimas ir nėra labai baisus ar dar kitaip siaubingas. Priešingai, sakyčiau, toks visai švelnus ir gana spalvotas. Visgi, nerimas (šypsausi).

Pamenu, 2019 metais ėjau į šiuos mokymus kaip jų dalyvė. Tai buvo mano antri ICF (International Coaching Federation) reglamentuoti koučingo mokslai. Tada irgi buvo be galo įdomu, smalsu ir neramu kažkiek.

Po to, nuo 2020 metų ėjau į šiuos mokymus jau dirbti mentore: ir vėl nauja, ir vėl kažkiek neramu. Tą darau mokymuose iki dabar.

Tiesa, dar ir kartojau šiuos mokymus pati kaip dalyvė, tik anglų kalba.

O dabar aš mokymuose pirmą kartą ir kaip co-trenerė (ar besimokanti jaunesnioji trenerė – kokybės standartas yra be galo aukštas). Ir vėl kažkaip maloniai jaudina, dabar vėl kažkiek neramu.

Taip, viena mano asmenybės dalis beveik visada nori jaustis totaliai atsipalaidavusi, absoliučiai konfortiškai (iš ten gal ir nerimas?), o kitai patinka kažkas naujo – augti, tobulėti bei suprasti, kokia galiu tapti ir kiek prisidėti prie kitų tapsmo proceso. Gal irgi atpažįstate savyje šias dalis.

Ir tarp šių dviejų mano minėtų dalių vyksta bene nuolatinis vidinis dialogas. Ne, nebe kova, kaip ankščiau. Dabar jos abi turi savo vietą mano vidiniame pasaulyje ir galimybę pasisakyti bei būti išgirstoms (šypsausi). O jau sprendimus gi priimu aš integruotai, atsižvelgiant į daugumą vidinių bei iššorinių aplinkybių. Nuoširdžiai džiaugiuosi, jei tokį procesą irgi atpažįstate savyje (šypsausi).

Ech, kaip matote, aš nesiliauju save tyrinėti. Tokiais savęs analizavo vingiais galiu keliauti ir keliauti. Mėgstu tai apie save ir kartais nemėgstu to apie save. Na, gi kiek ir vargina (šypsausi). Panašiai taip man yra įdomus ir kito žmogaus pasaulis, kaip jis ką patiria, ką išgyvena, kas vyksta. Matyt, dėl to ir darau tai, ką darau.