Ačiū už bendrą kelią

2022 m. sausio 4 d.

Vakar turėjome su 6 grupe // MĄSTYMO PARTNERYSTĖ: GRUPEI #apieTave 2021 m. spalis – gruodis // k o n t a k t i n į (tiksliau būtų hibridinį) susitikimą jau užbaigus 3 mėnesių kursą. Gaila, ne visi galėjo dalyvauti.

Ši grupė buvo unikali, kaip ir kitos 5 prieš tai buvusios grupės.

Ne viskas ėjosi sklandžiai: neturėjome pilno dalyvių skaičiaus, 2 dalyviai procese atsitraukė iš grupės ir darbo joje. Žinoma, iš dalies dėl to esu atsakinga aš, matyt, tinkamai nesuderinau lūkesčių, taip pat yra ir aplinkybių, kurios absoliučiai nepriklausė nuo manęs.

Apie tai, ką kam davė kursas, aš nedrįsiu pasakoti, tik labai labai noriu pasidžiaugti vakar vakaru: buvo gera kartu bendrauti, juoktis, dalintis savo mintimis ir išgirsti vienas kitą – tuos dalykus sunku perteikti žodžiais (plačiai šypsausi).

Mano darbas nėra lengvas, tačiau prasmingumo pojūtis yra tai, dėl ko aš darau tai, ką darau.

Vasario 8 d. (dėl mano psichologijos studijų kiek vėliau nei planuoda) pradėsime kursą su 7 grupe. Beje, joje dalyvaus 2 grupės dalyvė. Man taip gera, kai žmonės grįžta, kartoja. Tiesa, gal čia ir nėra kartojimo, nes gi kursą kuriame tam tikrose ribose kartu kiekvienas savimi, savo patirtimis ir išmintimi.

Primenu, kad tai nėra mokymai (nereiškia, kad nesimokome) ir informacijos iš manęs kurse tikslingai nėra daug, nes skatinu, kad dalyviai įvairiomis temomis susimąstytų apie save ir tai savyje tyrinėtų patys tiek grupėje reflektuodami, tiek namuose darydami namų darbus, tiek ir eksperimentuodami kasdienybėje. Kursas tikrai labiau praktinis, nei teorinis. Daug temų ateina ir iš individualių dalyvių pokalbių, o bendroji tendencija visgi yra savęs realizacija, kiekvieno individualus kelias, noras save dar geriau atskleisti ir įprasminti.

Beje, žinau, kad tikrai ne visiems, bet daliai yra labai svabus mano kompetencijos patvirtinimas – ir dabar jį turiu tokį, kurį pripažįsta ir atpažįsta visame pasaulyje (šypsausi).

Turėsiu ir vieną naujieną susijusią su MĄSTYMO PARTNERYSTĖ: GRUPEI, bet apie ją – kitą kartą (smalsiausi tai jau gali rasti mano web’e).