#VADOVOIŠŠŪKIAI: ROMAS ČEREŠKA

2020 m. liepos 17 d.

ROMAS ČEREŠKA |18/500| 14 m. kūręs vertę SEB, priėmė iššūkį su CITADELE auginti ne tik banką, bet kartu ir jo klientus, Romo komandoje yra per 25 sričių ekspertus ir vadovai Baltijos šalyse.

ROMAS: „Bankas yra stiprus tiek technologijomis, tiek produktų gausa, o iššūkis, kad tai sužinotų mūsų potencialūs kleintai. Aš pats esu kūrybos žmogus, man smalsu suprasti, kaip kas veikia, pažinti ir tada daryti pokytį.”

MONIKA: „Romas papasakojo apie asmeninę patirtį, dar ilgai galvojau apie tai, ką išgirdau. Ir šį kartą apie kiek kitokį IŠŠŪKĮ – išgyventi plūduriuojant Ramiajame vandenyne nuplovus bangai nuo jachtos denio… Apie tai daugiau info galite rasti ir internete, o dabar, kas keitėsi sugrįžus… gyventi?”

ROMAS: „Sunkiausia buvo išgyventi tai, kad aš galiu niekada nebepamatyti savo šeimos, todėl dabar ją taip branginu ir žymiai daugiau laiko praleidžiame kartu. Be galo vertinu savo laiką ir drąsiai renkuosi, kam jis bus skiriamas, kas svarbu. Aš nebemeluoju sau, tiek daug neberizikuoju – subrendau (šypsosi). Ir ar po to gali būti kokių nors iššūkių karjeroje? Ir ta patirtis neišvengiamai įtakoja, pvz., jūroje yra keli galimi sprendimai ir niekada – išeiti, pasitraukti, kai sunku, kelbu. Tuo vadovaujuosi ir profesinėje srityje. Taip, gali ir nepavykti, galėjau ir aš negrįžti.“