#VADOVOIŠŠŪKIAI: ROKAS GEGIECKAS

2019 m. spalio 30 d.

ROKAS GEGIECKAS | 7/500 | yra Swedbank Pabaltijo Investavimo ir taupymo produktų ir paslaugų kūrimo komandų vadovas, taip pat 6 metai lektorius.

IŠŠŪKIS: kaip padaryti, kad VISI galėtų kurti? Banke visi yra protingi: vienas sugalvoja, kitas, tačiau resursai riboti. Kaip pasakyti „ne“ ir tuo pačiu įtraukti su pilnu užsidegimu į kito žmogaus idėją? Kaip padaryti, kad visi degtų? Kaip padaryti, kad nešvaistume energijos, kaip ją sujungti? Taip, kai Tavo – Tu bėgi su vėliava, niekas nesustabdys, o kai ne Tavo?

SPRENDIMAS: KODĖL MES TĄ DAROME, kodėl tai naudinga klientui? – nuolat kalbėtis, bendrauti. Tą daryti gyvai. Kad visi jaustųsi dalimi, kaip ir toje istorijoje valytoja: „MES čia raketas leidžiame į kosmosą!“ Svarbi lyderystė su įkvėpimu, nes pas mus jau nėra tiesioginio pavaldumo, kai veikia antpečiai. Taip pat ypač svarbi yra priminimo dalis. Atrodo, Tau seniai aišku, o kitam svarbu priminti, dėl ko darome.

ROKAS: „Tikiu pats, kad būtina sukaupti finansinį rezervą, tada nesi vergas, gali matyti galimybes, jas rinktis (pažiūrėkite filmą „In time“). Būtina ir investuoti, artimoje ateityje kitaip neveiks. Tokia pasaulėžiūra mane įkvepia kurti investavimo paslaugas, o ar tai teisingiausia visiems – nežinau, gal ir taip, bet kviečiu diskutuoti, kaip kas mato komandoje.”