#VADOVOIŠŠŪKIAI: ARŪNAS PENKAITIS

2019 m. gruodžio 2 d.

ARŪNAS PENKAITIS | 11/500 | užima daug vadovaujančių pozicijų, o aš su visa pagarba jam kviečiu į jo linkedin’o profilį susipažinti detaliau. Tik pridėsiu, kad tai vienareikšmiškai inovacijų, technologijų ir verslo ryklys, tame jis nardo jau per 20 metų.

IŠŠŪKIS. Kaip suderinti technologijas ir empatiją (žmogiškumą)? Iš principo tai yra sunkiai derinami dalykai.

SPRENDIMAS: IT yra įrankis, niekada tikslas. Jei galite, būkite be IT. Jei turite IT, tai Jums turi kurti vertę. IT turi tarnauti žmonėms: visada žiūriu į sprendimą kliento akimis ir ar jam tai vertinga, kuo būtent? Patikėkite, taip sunku rasti tą tikrąjį krislą, kas yra vertinga žmogui, nes kurti kad kurti nėra prasmės. Aš renkuosi tik tokias „crazy“ idėjas, kurios kuria vertę, t. y. ne technologija dėl technologijos, bet technologija žmogui.

ARŪNAS: „Taip, aš degu inovacijomis, man taip įdomu tai, kas neįmanoma (kol kas, chi), bet man rūpi laiminga komanda, man rūpi kurti ir vardan Lietuvos.

MONIKA: „Ir tai jaučiasi. Dėkoju Arūnui už jo energiją! Pati sau tiek daug gavau iš mūsų pokalbio (nes gi ir augam kartu, niekada atskirai), o ypač: jis su tokiu tikėjimu pasakė: „gyvenime tiek daug dar ko yra pakeisti!“. Ir aš nė akimirkai nesuabejojau, kad jis tą padarys. O viduje pagalvojau: padarysiu ir aš. Įkvepi!“