#VADOVOIŠŠŪKIAI: ANDRIUS BAGDONAVIČIUS

2020 m. balandžio 5 d.

ANDRIUS BAGDONAVIČIUS | 16/500 | jau 17 metų IT srityje su aistra skatinti „prasmingas naujoves“, dabar – bankinės technologijos debesyje „MAMBU“ lyderis Lietuvoje.

IŠŠŪKIS: Ne kaip optimizuoti kaštus (mes investuojame į augimą), ne darbas iš namų (darbuotojai produktyvūs!), bet kaip pasirūpinti ŽMOGUMI: iššūkiai dirbant iš namų daugeliu atveju yra visai ne profesiniai, o labiau asmeniniai, kuriems nėra vieno recepto!

SPRENDIMAS: 1. Kiekvienas darbuotojas planuoja savo darbus pats ir nusistato savo rutiną: kada laikas darbui, o kada – kitiems dalykams; 2. Kada Tu „virtualiai ateini į darbą“, o kada išjungi kompiuterį ir „virtualiai eini namo“? Labai padeda veikla tarp darbo ir poilsio (sportas); 3. Kiekvieno asmeninė aplinka (mažamečiai veikai) padiktuoja, kada Tu gali dirbti, o kada ne. „Juokaujame, kad svarbu dirbant iš namų apsivilkti kelnias ir tai yra ženklas, kad esu darbe“; 4. Skatiname turėti ilgesnes pietų pertraukas, organizuojame grupines meditacijas ar jogos sesijas.

ANDRIUS: „Asmeninius iššūkius, kurie šiuo metu daug svarbesni, sprendžiame kalbėdami: rytais geriam virtualią kavą kartu, turim „Virtual Friday drinks“, nuolat veikia virtuali „virtuvėlė“, į kurią bet kada galima užsukti. Ir visa tai yra ypač svarbu, nes bendravimas buvo ir norim, kad liktų, nepakeičiamas.“