My story

Wife. Mother twice.


personality development and education
500+ hours
trainer lecturer
300+ hours
individual meetings

Kas laukia dalyvių?

Vėliau, po pusantrų metų nuo tėčio mirties, mirė ir mano mama, sirgusi onkologine liga. Va tada, o jei iš tiesų, tai dar ankščiau, prasidėjo etapas, kai aš uždaviau sau 1001 klausimą ieškodama gilios ir tikros vidinės ramybės.  Ir radau ją.  Nebuvo lengva, tuose procesuose buvo daug ašarų, pasipriešinimo, nesupratimo, pykčio. Žinote, jei atvirai, mano vidinė ramybė atėjo iš milžiniško vidinio chaoso, triukšmo ir pasimetimo viskame. Taip atrodo, kad visiems viskas gerai, o kas čia su manimi darosi? Mes taip mažai kalbame apie tai, kas mums iš tiesų skauda ir kaip mes iš tiesų jaučiamės, dėl to vienišumas tik didėja. Jausmais (ir neigiamais taip pat) reikia dalintis, per sunku vienam.

Galiausiai supratau, kad jaustis laimingu ir turėti tai, kas turėtų daryti mus laimingus, yra skirtingi dalykai. Svarbūs abu.

Ir tada vienoje konferencijoje išgirdau: “vadovai yra rūstūs žmonės!”
Viduje kilo TOOOKS pasipriešinimas: “ne, tikrai ne – jie nėra rūstūs! Jie tik turi daug iššūkių!”

Juk ir aš buvau… ok, pavadinkime, rūsti. Bet iš tiesų dažnai pervargus, turinti milžiniškus lūkesčius sau ir kitiems, o ir mano atžvilgiu lūkesčių buvo tiek daug. Tik man ką nors sutvarkius, kažkas vėl “sugesdavo”, o jei nesugesdavo, tai vis kažką tobulindavau.

Darbas, kelionės, šeima, tėvai, bičiuliai – tik spėk suktis, TOKS tempas, kad tik atlaikyk. Klaidingos prielaidos, greitos interpretacijos mane vertė atitinkamai elgtis ir, taip, tai nebuvo visada taip, kaip turėčiau, kaip geriausia man ir aplinkiniams. Taip, gal ir atrodžiau rūsti, bet giliai viduje… aš norėjau tik gero. Visiems. Tiesa, sau mažiausiai.

Kaip susigaudyti tarp visko? Kaip rasti darną?
Kaip ne tik atrodyti ok, be ir jaustis taip?

Tuos atsakymus aš sau jau radau.
O tada gimė svajonė! Tikėjimas!
Kad ir kiti vadovai gali gyventi gyvenimą!
Būti CEO of your truly happy life with high performance teams.

Pradėjau tyrinėti, pažinti vadovus, dirbti su jais.
Ir dabar tuo esu tikra! Kad ir vadovai gali gyventi gyvenimą!

Jūs tik įsivaizduokite, kiek supratingesni komandoms ir – tikriausia svarbiausia – savo šeimoms, kiek kūrybiškesni, kiek tada produktyvesni Jūs būtumėte, jei jaustumėtės geriau? Ech, jei pirma pasirūpintumėte savimi.

Gal ir skeptiškai nusišypsosite, bet aš tikiu, kad tai keičia pasaulį. Ne tik pajamas. Ir mano kelionė yra nuostabus vadovų – vieno po kito – gyvenimų turtinimas. Ir tai man rūpi! Tai man svarbu!