man svarbu tai, kas patiriama programos metu

Sausio 23 d., 10 - 17 val., GYVAI
TIK PRAKTIKA: patyrimas ir integracija
ne žinios ir ne informacija keičia
VYSTOMĖS IR AUGAME KARTU
nėra mokytojo ir mokinio: niekas nemoko ir niekas nesimoko

Jūs net neįsivaizduojate, kiek daug man tai reiškia

Ne paslaptis, kad prieš daugiau nei metus išėjau iš savo veiklos sąmoningai atsisakydama tai, ko jau nebenoriu daryti ir pasilikdama tai, ką noriu, kuo tikiu, ką myliu ir kas man iš tiesų yra prasminga.

Išėjau drąsiai, nors jausmų buvo visokių: nebuvo nieko užtikrinto! Na, bet buvo mano ateities vizija… ir tas tylus vidinis balsas, kuris vos girdimai šnabžda…

Ir tie metai buvo kupini kūrybos, augimo ir atradimų. Keičiausi ir augau kartu su Jumis. Esu ypatingai Jums dėkinga už pasitikėjimą. Jūs net neįsivaizduojate, kiek daug man tai reiškia.

Ir taip, man labiausiai patinka dirbti su žmogumi individualiai. Tokiu augimu ypatingai tikiu: taip vysčiausi pati, tą darau ir toliau (dabar su Lėda Turai, MCC).

Visgi, mano resursai yra riboti, o taip norisi prisiliesti prie kuo daugiau žmonių ir tiesiogiai, ir netiesiogiai (per kitų pokytį – domino efektu). O taip pat nemažai ką galima taikyti ne tik individualiai, bet ir grupėje (pati grupė sukuria savo sinergiją, kuri, būna, pranoksta ir mano didžiausius lūkesčius), todėl jau dabar žengiu pirmus žingsnius link didelės savo svajonės: ASMENINĖS LYDERYSTĖS PROGRAMA su 8 moduliais (16 dienų) svarbiausiomis temomis be jokių žinių, be jokios informacijos, tik praktika: patyrimas ir integracija.

Šioje vietoje neturiu rekomendacijų, deja.

Lyderystė man pirmiausiai yra būsena ir sąmoningumas (bei jo panaudojimas).

Kaip kurti savo būsenas? Kaip atrasti savyje laimės, meilės geną, kuris nepriklauso nuo iššorinių aplinkybių? Kaip TĄ geną ir save panaudoti ir įprasminti? Kaip pajusti savo vertę ir tai, kad esi daug stipresnis (ne jėgos prasme) už visus savo išgyvenimus? Kaip išlaisvinti savo „inner bear“ (šypsausi)? Kaip išeiti iš vidinio susivaržymo į tikrą kokybę ir džiaugsmą?

Į šiuos klausimus atsakys būsimos  ASMENINĖS LYDERYSTĖS PROGRAMOS dalyviai ir tada gyvens prasmingą ir pilnavertį gyvenimą (omg, keliu lūkesčius…, o gal be galo be krašto tuo tikiu, nes jaučiu, kad taip gyvenu pati? Pagaliau.).

Žinau, kad ne viskas, o tik kai kas pildosi vos panorėjus. Visa kita prasideda nuo mažų žingsnių. Taigi gavusį didžiulį palaikymą iš naujienlaiškių gavėjų, t.y. MO&BENDRUOMENĖS, išdrįstu ir kviečiu į pirmąjį  ASMENINĖS LYDERYSTĖS PROGRAMOS MODULĮ: TAVO ENERGIJA!

Pirmame modulyje koncentruosimės į savęs pažinimą per tai, koks yra Tavo kokybiškas poilsis? Kaip išlaisvinti užslopintą energiją? Kokie yra Tavo kūno poreikiai, jo kalba? Kokie pomėgiai, hobiai Tave pripildo? Ir, žinoma, kur ir kaip nukreipti išlaisvintą energiją? Jos bus.

Šioje vietoje neturiu rekomendacijų, deja. Ir dabar man vėl toks reikalingas Tavo palaikymas. Ir ne dėl to, kad išgyvenčiau, o dėl to, kad per kelis ateinančius metus gimtų visa 8 modulių programa, kuria taip tikiu. Ateik, prašau, sausio 23 d., energizuokis ir prisidėk prie kažko… didesnio už mane.

90
 
1750
 
1840