Coaching sessions for group

This is a learning process for 12 online meetings where each participant grows personally and helps others grow.


happening now
12 dalyvių vienas dėl kito
registration is in progress
2020 October 5 - November 25
registration since January

Kas laukia dalyvių?

Daug kas pas mane keitėsi: veikla, ofisas, bet kai kas nesikeitė, nesikeičia ir nesikeis – aš myliu žmones, myliu gyvenimą, noriu jį gyventi pilna krūtine (!), noriu augti ir noriu padėti kitiems. Tvirtai žinau, kad ir ką bedaryčiau – tie dalykai liks, kas svarbiausia man, nesikeis. Gal tai ir tie deimantai, kurių neįsisegsiu į suknelę, bet tai yra tai, kas suteikia gyvenimui tiek daug prasmės!

Tikiu, kad Lietuvoje (ir ne tik joje), yra daugybę žmonių, kurie nė nenumano, ką turėtų toliau daryti, bet TVIRTAI žino, kad trokšta permainų – ar skamba pažįstamai? Arba numano, bet dvejoja, abejoja. Tai mano patirtis. Ir aš jaučiu, kad mano patirtis nėra išskirtinė. Aš nesu vienintelė, kuri ėjo (vis dar eina) atvira pirmyn. Ir taip, truputį apgraibstomis, truputį paribiais, su visomis dvejonėmis ir abejonėmis.

Labai tikiu, kad kiekvienas turi SAVO KELIĄ, tik kartais reikia šiek tiek (arba net labai daug) laiko, pastangų, o galbūt tarpusavio ryšio, kad jį atrastume.

Tikiu, kad kiekvienas galėtų pasakyti #IhaveaDREAM. Nors ne kiekvienas galėtų įvardinti, kas TAI. O gal nežino KAIP. Ar žino, bet netiki savimi, nesiryžta… Labai tikiu santykiu, labai tikiu, kad santykyje mes augame.

O jei Tu išdįstum? O jei patikėtum, kad gali? O jei turėtum armiją Tave palaikančių?

Ką aš galiu viena? Juk esu tik delikati moteris. Man nieko nepavyks. Tik KARTU augame. Ši grupė nėra šiaip sau, atsitiktinė, tikrai ne, ja prasideda mano didelė svajonė – , tikiuosi, judėjimas: #IhaveaDREAM Ir čia man esate svarbūs Jūs.

Ar esi pasiruošęs padėti kitam pasiekti jo svajonę ir kurti tvirtus, glaudžius tarpusavio ryšius? Mainai bus lygūs, o gal dar ir nustebsi. Ar būsi dalimi? (vieta yra šalia, ant suoliuko – šypt).

Turime situaciją tokią, kokią turime. Ir tai yra ypač rimta.

Tikiuosi, Jūs ir Jūsų artimieji esate sveiki ir saugūs.

Aš pati save ir savo šeimą visiškai atribojau nuo bet kokio kontakto su žmonėmis dėl mūsų pačių, bet ir dėl kitų gyvybės.

Kuo jaunesnis žmogus, tuo mažesnė tikimybė, kad jis jaus simptomus ir liga pasireikš, o užkrėsti gali. Tik 1 proc. vaikų serga, tačiau jie platina infekciją.

O kas jei mes VISI save apribosime nuo BET KOKIO kontakto su žmonėmis? Tikiu, kad vėliau tuo džiaugsimės, didžiuosimės ir dėkosim. 

Susitelkime tam, meldžiu.

Tai svarbiausia žinutė nuo manęs.

Visą laiką bėgau, vos vos gaudžiau kvapą. Į kur? Daugiausiai ratu, na, kaip tas peliukas (šypt). …iki kol vidinė sumaištis, nepasitenkinimas ir, hmm, švelniai tariant, keistoka savijauta pradėjo rėkti garsiau už mane. Ilgai ieškojau… atsakymų į tokius klausimus:

– kokia yra gyvenimo prasmė?

– kodėl kenčiu, kodėl man taip skauda?

– kas vyksta su manimi?

– kas aš? Ko aš noriu? Vardan ko tai?

Ir tai buvo (vis dar yra – ji tęsiasi) nuostabi suvokimų ir atradimų kelionė! Dievinu keliauti! Kelionės yra puikus laikas atsikvėpti, patirti, pažinti, pažvelgti kitaip, gal net ir kažką išdrįsti… Kelionėse susipina jaudulys ir iššūkiai bei atradimo džiaugsmas ir mėgavimasis. O kur dar gera gera kompanija! Ech, man vien apie jas pagalvojus gniaužia kvapą, o Jums?

Ir keliauti galima ne tik lėktuvu. Keliaujame mes kasdien, kai taip nusprendžiame, kai taip pasirenkame  – kiek daug dar nepatirtų dalykų yra čia, čia kur esame.

Kažkelintą rytą po brolio savižudybės pažvelgusi į veidrodį paklausiau savęs: „kiek gali ištverti šita moteris?“ Užgniaužusi kvėpavimą stebėjau, kaip akyse kaupiasi ašaros.

Tada užsimerkiau, įkvepiau, atsimerkiau ir iškvėpdama atsakiau sau su palengvėjimu: tiek, kiek jai reikia išmokti.“ Tai buvo dėkingumo akimirka už viską, kas buvo.

Ir taip, mano gyvenimo kokybė per dvejus metus pasikeitė iš esmės. Ne ne, aš ne apie tai, kad įgijau, pasiekiau, tapau. Priešingai, per tuos dvejus metus praradau tiek daug, kad jei būčiau iš anksto žinojusi, kas nutiks, būčiau buvusi visiškai paralyžiuota (dabar džiaugiuosi, kad nežinojau). Ir tais kritiniais momentais, kai jau į jokius iššorinius dalykus nebegali atsiremti, randi bene brangiausią save. Ir va tada pradedi suptis.

Vis mokausi ir vis dalinuosi. Meile, šiluma, nežinau man tik tai tapo prasminga.

Šis kursas tikriausiai neužtikrins Jums šlovės ir garbės gyvenime. Atvirai? Gal net ir nepasieksite užsibrėžto tikslo.

Pirma, be galo tikiu nuoširdžiu ir atviru bendravimu: mokėjimu klausytis, išgirsti, atliepti kitą, išbūti kartu, kai labai sunku ir kai nepaprastai gera – tokią erdvę kursime kartu. Tikiuosi, ji bus pilna pasitikėjimo ir saugumo būti savimi, būti tokiu, koks esi, būti visokiu be vertinimo, be smerkimo, su pagarba sau ir kitam. Gal kiek ir paradoksalu, bet atsitiktinai susirinkę nepažįstami žmonės krūvon gana dažnai yra net žymiai atviresni, nei bendraujantys nuolat: kalba apie tai, kas iš tiesų rūpi, kas iš tiesų neduoda ramybės.

Antra, tikiu, kad prasmingas augimas ir ugdymasis gali vykti tik pirmame punkte aprašytoje aplinkoje (kai gebame išdrįsti, nebijome suklysti), tačiau Tavo indėlis ir iniciatyva taip pat labai svarbi: kuo daugiau nuoširdžiai atiduodame, tuo daugiau ir gauname.

Trečia, tikiu, kad pažindami kitus, mes pažįstame save, o pati grupė turi savo galią ir jėgą: tikriausiai žinote, ką reiškia, kai Tave palaiko ir už Tave yra vienas žmogus (kas esate koučingo klientai – tikrai žinote), o Jūs tik įsivaizduokite, kai turite ne vieno, o visos grupės palaikymą

Tiek Kūčių, tiek Naujųjų metų naktį iš 65 kortelių ištraukiau abu kartus tą pačią – PASIRINKIMAS (kortelės nuotrauka kairėje arba viršuje). Kaip manote, atsitiktinumas? Galbūt.

Visgi susimąsčiau. Na, pastarieji keli mano metai ir buvo apie pasirinkimus, ypatingai ypatingai man svarbius. O kad tą galėčiau padaryti, turėjau labai labai gerai pažinti ir labai labai gerai suprasti, atsakyti sau į daugybę daugybę klausimų.

Ir čia ne apie tai, kad noriu šito, na, pavyzdžiui, namo, verslo, santykių, t.t., ir siekiu jų iš visų jėgų, jokiu būdu ne. Čia apie tai, kad mano pasirinkimo kokybė yra gili, vidinė ir dėl to labai tvari. Aš galiu ja pasitikėti, aš galiu (pagaliau!) pasitikėti savimi ir visus patvirtinimus bei palaiminimus galiu duoti sau pati (pats), nes žinau, kas aš esu ir į ką remiuosi. Netiesa, kad svarbu tik priimti sprendimą, KAIP ir KODĖL tą darai irgi daug reiškia.

Kokie bus kiti mano metai, aš nežinau. Žinau, kad ir toliau rinksiuosi. O tam vėl reikės daug kokybiško dėmesio sau (dar ir dar kartą pasitvirtinu, kad kokybiškas gyvenimas yra lėtas).

Jūs, kaip ir aš, turite galybę pasirinkimų. Tikiu, ne kartą rinkotės ir dvejojote, rinkotės ir gailėjotės, rinkotės ir džiaugiatės. Nuo ko tai priklauso? Nemanau, kad nuo patarimų, žinių, mokymų ir t.t., tai priklauso nuo gero gero pažinimo ir gero gero supratimo, kitaip – įsisąmoninimo.

Why did I develop this program?

Taip! Pagaliau siūlau programą, kurioje ne apie tai, kaip „padaryti” karjerą kosmetikos kompanijoje. Aš apie tai, kaip padaryti tai, ko nori TU

PROGRAMĄ SUDARO:

 • 12 online susitikimų kartą per savaitę ketvirtadieniais (19-21 val.), pradedam kovo 19 d.;
 • teorija svarbiausiomis 12 asmenybės ugdymui ir vystymuisi reikšmingų temų;
 • 12 individualių sesijų su išskirtiniu asmeniniu dėmesiu kiekvienam dalyviui;
 • grupės grįžtamasis ryšys;
 • 12 namų darbų neprivalomai privalomi (dėl savęs, ne dėl manęs).

KĄ AŠ NORIU SUKURTI? (vienai man nepavykys). Jausmą, kad MES ESAME KARTU: „priklausau, pasitikiu, esu saugus!” Ir ne tik vienam projektui, jei norėsi – labai ilgam: vienas dėl kito. Patikslinu, ne aš dėl Tavęs, bet VISI vienas dėl kito.

Todėl kiekvienam užsiregistravusiam paskambinsiu su vienu vieninteliu klausimu, kuo Tu gali būti naudingas grupei?

KĄ AŠ PAŽADU?

Nieko (šypt). Tik kviečiu ryžtis nuotykiui. O kur link jis Tave nuves, smalsu ir man.

Tikriausiai žinote, kad kovo 10 d. su 12 dalyvių pradėjome online kursą, kuriam gana ilgai ruošiausi.

Jį tęsiame ir toliau. Prisijungti nėra galimybės, tačiau, kaip minėjau, man rūpi esama situacija.

Ir atsižvelgiant į COVID-19, jau kovo 19 d. startuos nauja ONLINE grupė.

Tokiomis sąlygomis visas kursas 12 susitikimų online kainuoja 49 Eur (padengiamos administravimo išlaidos), o vieno susitikimo kaina – (!) 4 Eur.

Kada, jei ne dabar, susitelkti į save ir augti?

PROGRAMĄ SUDARO:

 • 12 online susitikimų kartą per savaitę ketvirtadieniais (19-21 val.), pradėsim kovo 19 d.;
 • teorija svarbiausiomis 12 asmenybės ugdymui ir vystymuisi reikšmingų temų;
 • 12 individualių sesijų su išskirtiniu asmeniniu dėmesiu kiekvienam dalyviui;
 • grupės grįžtamasis ryšys;
 • 12 namų darbų neprivalomai privalomi (dėl savęs, ne dėl manęs).

KVIEČIU tuos, kuriems rūpi esama situacija ir kurie nori ją paversti galimybe. Būtinas asmeninis noras augti ir padėti augti kitiems grupėje.

Su kiekvienu užsiregistravusiu susisieksiu telefonu, kad geriau pažinčiau ir sužinočiau, ar ši programa gali išpildyti Tavo lūkesčius, ar visgi ne.

Online grupėje yra tik 12 vietų.

O kada, jei ne per atostogas, tai patyrinėti? Keliaujam kiek kitokių, bet prasmingų atostogų kartu? ŠIĄ KELIONĘ SUDARO:

 • 12 online susitikimų kartą per savaitę antradieniais (19-21 val.), pradėsim liepos 7 d.;
 • teorija svarbiausiomis 12 asmenybės ugdymui ir vystymuisi reikšmingų temų;
 • 12 individualių sesijų su išskirtiniu asmeniniu dėmesiu kiekvienam dalyviui;
 • grupės grįžtamasis ryšys;
 • 12 namų darbų neprivalomai privalomi (dėl savęs, ne dėl manęs).

Tiesa, į kelionę mes nesileidžiame su problemomis, į kelionę MES IMAME DIDELĘ SVAJONĘ! Įsivaizduokite, kad po 3 mėnesių kažkas Jums labai labai prasmingo ir reiškingo įvyko, kas tai būtų? Kokią savo didelę svajonę įsidėsi į lagaminą? Taip, iššūkių, rūpesčių, sunkumų, kliūčių tikrai bus (o ar įmanoma be jų?!), mes tai irgi tyrinėsime, bet gi Tavo svajonė didesnė už tuos visus trikdžius, tiesa? Ir ar tiki, kad kartu mes sutrumpiname kelią ir pati kelionė daug smagesnė? Na, kai už Tave yra 12 žmonių (su manimi) ir Tu esi už juos visus.

Aš tikiu tuo ir tai jau 3 keliautojų grupė. Prisijungsi? Svarbu: ši grupė tikrai tikrai netinka tiems, kurie mėgsta augti individualiai arba su visišku ir išskirtiniu dėmesiu, todėl su kiekvienu užsiregistravusiu susisieksiu telefonu, kad geriau pažinčiau ir sužinočiau, ar ši kelionė gali išpildyti Tavo lūkesčius, ar visgi ne.

Online grupėje yra tik 12 vietų.

Ir tai nereiškia, kad man nusispjauti ant visko, man nerūpi. Tai reiškia, kad man ypatingai rūpi, man tai svarbu, esu atsakingas ir kartu esu atsipalaidavęs, mėgaujuosi ir šypsausi, nes kaip niekada gerai jaučiu save, pasitikiu ir žinau, kada įsitraukti, o kada atsitraukti. Aš kuriu savo gyvenimą ir tuo pačiu stebiu jį tarsi žiūrovas: žvelgiu su visišku pasitikėjimu savimi ir kitais.

Nuoširdžiai tikiu, kad šis trijų mėnesių tęstinis kursas yra vertinga dovana sau (tai jau 4 grupė), gal įteiksi ją? KURSĄ SUDARO:

 • 12 online susitikimų kartą per savaitę ketvirtadieniais (19-21 val.), pradėsim rugsėjo 10 d.;
 • teorija svarbiausiomis 12 asmenybės ugdymui ir vystymuisi reikšmingų temų;
 • 12 individualių sesijų su išskirtiniu asmeniniu dėmesiu kiekvienam dalyviui;
 • grupės grįžtamasis ryšys;
 • 12 namų darbų neprivalomai privalomi (dėl savęs, ne dėl manęs).

Kviečiu suptis kartu. Na, už Tave bus 12 žmonių (su manimi) ir Tu būsi už juos visus.  Prisijungsi?

Svarbu: ši grupė tikrai netinka tiems, kurie mėgsta augti individualiai arba su visišku ir išskirtiniu dėmesiu, todėl su kiekvienu užsiregistravusiu susisieksiu telefonu, kad geriau pažinčiau ir sužinočiau, ar šis kursas gali išpildyti Tavo lūkesčius, ar visgi ne.

Online grupėje yra tik 12 vietų.

Ir tai nereiškia, kad man nusispjauti ant visko, man nerūpi. Tai reiškia, kad man ypatingai rūpi, man tai svarbu, esu atsakingas ir kartu esu atsipalaidavęs, mėgaujuosi ir šypsausi, nes kaip niekada gerai jaučiu save, pasitikiu ir žinau, kada įsitraukti, o kada atsitraukti. Aš kuriu savo gyvenimą ir tuo pačiu stebiu jį tarsi žiūrovas: žvelgiu su visišku pasitikėjimu savimi ir kitais.

Nuoširdžiai tikiu, kad šis trijų mėnesių tęstinis kursas yra vertinga dovana sau (tai jau 4 grupė), gal įteiksi ją? KURSĄ SUDARO:

 • 12 online susitikimų kartą per savaitę antradieniais (19-21 val.), pradėsim gruodžio 1 d.;
 • teorija svarbiausiomis 12 asmenybės ugdymui ir vystymuisi reikšmingų temų;
 • 12 individualių sesijų su išskirtiniu asmeniniu dėmesiu kiekvienam dalyviui;
 • grupės grįžtamasis ryšys;
 • 12 namų darbų neprivalomai privalomi (dėl savęs, ne dėl manęs).

Kviečiu suptis kartu. Na, už Tave bus 12 žmonių (su manimi) ir Tu būsi už juos visus.  Prisijungsi?

Svarbu: ši grupė tikrai netinka tiems, kurie mėgsta augti individualiai arba su visišku ir išskirtiniu dėmesiu, todėl su kiekvienu užsiregistravusiu susisieksiu telefonu, kad geriau pažinčiau ir sužinočiau, ar šis kursas gali išpildyti Tavo lūkesčius, ar visgi ne.

Online grupėje yra tik 12 vietų.

Tam, kad užtikrintai tartumėte sau – „RENKUOSI su gilia, vidine ir labai tvaria kokybe!” – ir kviečiu į kursą, kur 3 mėnesiams  sujungiama 12 asmenybių išmintis vardan kiekvieno jų augimo ir vystymosi. Tai jau bus 6 grupė. Taip pat cituoju vienos dalyvės žodžius: „karantino metu šį grupė įgauna didesnę prasmę, nes tai dar vienas langas į pasaulį, ryšį, bendrystę”. Pridursiu, kad tikriausiai savo laimę ir sielvartą mes pasirenkame gerokai ankščiau, nei iš tiesų tai patiriame (Khalil Gibran).

KURSĄ SUDARO:

 • 12 online susitikimų kartą per savaitę antradieniais (19-21 val.), pradėsim kovo 16 d.;
 • teorija svarbiausiomis 12 asmenybės ugdymui ir vystymuisi reikšmingų temų;
 • 12 individualių sesijų su išskirtiniu asmeniniu dėmesiu kiekvienam dalyviui;
 • grupės grįžtamasis ryšys;
 • 12 namų darbų neprivalomai privalomi (dėl savęs, ne dėl manęs).

Svarbu: ši grupė tikrai tikrai netinka tiems, kurie mėgsta augti individualiai arba su visišku ir išskirtiniu dėmesiu, todėl su kiekvienu užsiregistravusiu susisieksiu telefonu, kad geriau pažinčiau ir sužinočiau, ar šis kursas gali išpildyti Tavo lūkesčius, ar visgi ne.

Online grupėje yra tik 12 vietų.

 

How do I sign in to the program?

20
 
249 EUR
 
399 EUR