Tiek daug savo progreso ir pažangos nematome, nes…

2022 m. lapkričio 8 d.

#dienoraščiomintys

Kaip aš? Hmm, net ir nežinau.

Vėl pirmadienį, antradienį dirbau koučingo mokymuose (III modulis). Jau lyg kiek ir apsipratau besimokančios co-trenerės rolėje. Žinoma, labai daug ką matau, kas yra reikalinga man su laiku (tikrai ne iš karto) išmokti.

Pavyzdžiui, laikyti mintyse daug dalykų vienu metu. Na, man reikalinga dirbti ir su klientu DEMOnstracinėje sesijoje ir tuo pačiu sekti mokymų grupės dinamiką, žiūrėti, kada ir ją įtraukti (grupinis koučingas). Arba tai, kad viena yra pasiruošti mokymams, o visai kas kita jausti, kas yra reikalinga grupei ‘presence’ momentu. Yra kur tobulėti (šypsausi).

Ir kartu gera, kad augu, mokausi savo profesinėje srityje. Pamenu, dar prieš pat mokymams prasidenant stabtelėjau ir susimąsčiau: „rimtai? Tai vyksta su manimi? Esu labai dėkinga.“

Labai gražus tas mano kartu su kitais nueitas kelias (kartais tiek daug savo progreso ir pažangos nematome, nes paprasčiausiai… nežiūrime). Prieš keleta metų tai gal buvo tik svajonė, o dabar jau prisidedu ir prie koučingo specialistų rengimo.

Ir kartu visgi jaučiuosi kiek pavargusi. Nes dar ir vaikų atostogos, ir mano psichologijos studijose vyksta seminarai, laboratoriniai darbai bei pratybos. Į paskaitas nelabai vaikštau…

Gebėjimas tinkamai atsirinkti, manau, yra vienas iš šių laikų ypatingai reikalingų įgūdžių. Pažįstant save, jis tampa toks gal labiau intuityvus, mažiau, sakyčiau, gal apskaičiuotas ir logiškas.

Šiandien dalinuosi #dirbantiemssuKOMANDA skirtu įrašu čia.

Daug man prasmingų minčių yra Indrė Pilitauskienė pasidalinime. Ir tai yra mano projekte #vadovoiššūkiai 25 kalbintas vadovas, tiksliau – vadovė.

Gero skaitymo tiems, kas skaitys.

O kaip ir kuo Jūs gyvenate?
Visada malonu gauti žinutes.