omg, kol aš ten viską suintegruoju

2021 m. spalio 29 d.

Ilgąjį savaitgalį nedirbsiu.
Nežinau, kiek ir pailsėsiu.
Mokausi.

Trečiadienį turiu egzaminą (pavyko atsiskaityti laboratorinius darbus ir tarpinį atsiskaitymą, uff).

Minėjau jau, kad esu VU FF pirmakursė ir studijuoju psichologiją. Daug neklausinėkite, nes mano tapatybė ir pati to dar nepripažįsta, ypač žvelgiant į studento pažymėjimą (šypsausi).

Iš pradžių galvoje nuolat sukosi mintis: „kam, po galais, man šito reikia?“. Nežinau, kaip Jums, bet viena iš mano asmenybės dalių visada taip reguoja į naujoves, pokyčius, kurių nori kažkokia kita mano asmenybės dalis (omg, kol aš ten viską suintegruoju😅). Taip pat buvo, pamenu, ir mokantis snowboard’inti bei daugybę kitų kartų.

Vėliau, pradėjus mokytis, pasidarė įdomu. Vėlgi nesu tikra, ar ir Jums taip, bet man įdomu pasidaro tik tada, kai aš žengiu žingsnį pati link, kai aš įsitraukiu. Kol aš tik šalia trypčioju – tai dažniausiai tik vertinu, kas gerai, kas galėtų būti geriau (gal ir gėda, bet taip yra).

Mokausi neuroanatomijos ir neurofiziologijos, t.y. kaip mūsų smegenys arba nervų sistema (hmm, o tai gi ir esame mes) funkcionuoja.

Beje, dalinuosi vienu filmuku iš egzamino medžiagos, nuoroda čia. Jis apie tai, kaip būtent įvairios psichotropinės medžiagos veikia mus. Manau, tokias dalykais labai svarbu dalintis.