Kvestionuoju savo vertybes

2022 m. vasario 11 d.

#dienoraščiomintys
Pastaruoju metu vis kvestionuoju savo vertybes. Na, žiūriu, kiek jos būdamos man vertybėmis tuo pačiu man ir trukdo.

Vienas iš pavyzdžių galėtų būti tai, kad aš labiau vertinu augimą nei pinigus. Ir apie tai susimąsčiusi po truputį atsisakiau visokiausių veiklų, kurios nėra apmokamos arba nėra pakankamai apmokamos. Pagalvojau, kad aš neturiu tiek energijos ir laiko, o augti galiu ir ten, kur uždirbu gerus pinigus. Nustojau tikėtis, kad gal kažkada kažkur potencialiai tai bus vertinga. Žinoma, dalykams, kurie man labai labai rezonuoja, vis dar neatsispiriu (šypsausi).

Kitas pavyzdys galėtų būti apie mano nuoširdumą. Taip, man tai vertybė, tačiau kartais tai netarnauja man. Pavyzdžiui, atvirai pasakodama, su kokias žmonėmis dirbu („atrodau sėkmingas ir laimingas, bet viduje taip nesijaučiu ir jau nebenoriu, kad tai tęstųsi tik vienas nemoku to pakeisti”), turbūt labiau atbaidau sau klientus nei juos pritraukiu. Na, daug versliškiau gi būtų sakyti, kad dirbu su vadovais ir aiškiai jiems komunikuoti, o po to kokias liesim temas rinksis mano pašnekovas, ne aš.

Dar vienas pavyzdys, kad aš labai daug mokausi. Dabar studijuoju universitete Psichologiją ir tai yra ok. Žinios yra ok, mokytis yra ok, tik ar neperspaudžiu? Ar tikrai man to reikia? Ar aš mokausi jau dėl pačio mokymosi? Panašu į priklausomybę, ką? (šypsausi).

Nuotraukoje matomą Lumina Leader 360 asmeninės lyderystės vertinimą pati atliksiu visai netrukus (galėsiu pasidalinti, kas man sekėsi ir kas gal nelabai) ir mano bene pagrindinis tikslas sužinoti, kur persistengiu su savo stiprybėmis. Yra ir kitų labai svarbių įgūdžių ir žinių, kuriuos Jums suteiktų šie mokymai (jei įdomu, duokite apie tai žinoti – atsiųsiu daugiau informacijos).

Dabar tik apibendrintai pasakysiu, kad yra sukurtas procesas, kuris garantuoja didelę asmeninę pažangą ir vertingą Jūsų laiko bei energijos investicijų grąžą. Kiekvienas dalyvis vystysis/tobulės/augs skirtingai, nes kiekvienas turi savitą stiprybių ir poreikių augimui rinkinį. Turėsite asmeniškai suformuotą kryptį tobulėjimui bei asmeninį trenerį/koučą, kuris jus palaikys ir skatins augti.

Beje, mokymus ves ir asmeninį grįžtamąjį ryšį suteiks pagrindinis Jūsų treneris ir asmeninio lyderystės profilio ekspertė – Leda Turai MCC, MA, MSc , o aš su Monika Šimkutė, MSc, M.S.Ed. būsime Jūsų asmeninėmis lyderystės koučingo specialistėmis.